Кошик
3 відгуки
Вентиляція ресторанів
Виробники
Контакти
ТзОВ «ДК Електро-Захід»
+38032245-47-53
+38067672-37-81
+38067672-37-78
+38099422-35-50
+38093758-62-00
Ігор Чаус
УкраїнаЛьвівська областьм.Львівм.Львів, Зелена, 238 (р-н ДБК)79035
ELZa Igor
Мапа

Вентиляція ресторанів

Вентиляція ресторанів

Вишуканий інтер’єр, меню та хороше обслуговування не заманять відвідувачів, якщо їх зустрічає на порозі вашого закладу … неприємний запах.

Львів завжди приваблював туристів. Готелі та ресторани в умовах зростаючої конкуренції підвищують рівень обслуговування. Раніше для клієнта ресторану вирішальним фактором була смачна їжа та нормальне обслуговування. Тепер відвідувачі звертають увагу на різні деталі, тому кожний ресторан чи кафе старається додати якусь ізюминку. Але навіть вишуканий інтер’єр, меню та хороше обслуговування не заманять відвідувачів, якщо їх зустрічає на порозі вашого закладу … неприємний запах.

Система вентиляції кафе, барів, ресторанів

Завдання - забезпечити видалення неприємних запахів, тютюнового диму, запахів їжі та надлишку гарячого повітря з кухні. Система вентиляції закладів громадського харчування та розважальних закладів має певні особливості для різних типів приміщень:

вентиляція кухні (гарячого цеху і приміщень для приготування холодних страв);

вентиляція залу для відвідувачів, бару, танцювального майданчика;

вентиляція побутових та офісних приміщень: гардероб, санвузли, душові та ін.
Для кожного приміщення підбирається конкретне вентиляційне обладнання, що відповідає певним технічним вимогам.

Вентиляція кухні

У системах вентиляції кухні чи гарячого цеху використовують системи припливно-витяжної вентиляції. Особливу увагу слід приділити місцям формування й активного скупчення різноманітних запахів: кухонні плити, жаровні, мангали та ін.

У таких місцях доцільно встановлювати місцеві вентиляційні пристрої - спеціальні витяжки з нержавіючими фільтрами-жировловлювачами, які можна регулярно мити. Вони захищають вентиляційне обладнання від накопичення кіптяви і забруднення вентиляторів.

Відпрацьоване повітря виводиться через повітровід на вулицю. Повітряний баланс на кухні або в гарячому цеху відновлюється забезпеченням припливної вентиляції.

Електро-Захід пропонує обладнання для систем вентиляції ресторанів, готелів

Звертаємо увагу, що витяжний повітровід за санітарними нормами встановлюється вище рівня покрівлі. Це важливо врахувати при проектуванні вентиляції для закладів, які знаходяться у багатоповерхових будинках.

facebook twitter

http://elektrozahid.com.ua/uk/news/528-ventyliaciarestoran.html

Попередні статті