Кошик
3 відгуки
Виробники
Контакти
ТзОВ «ДК Електро-Захід»
+38032245-47-53
+38067672-37-81
+38067672-37-78
+38099422-35-50
+38093758-62-00
Ігор Чаус
УкраїнаЛьвівська областьм.Львівм.Львів, Зелена, 238 (р-н ДБК)79035
ELZa Igor
Мапа

Димососи

Димососи

Обладнання для системи опалення. Димовсмоктувач

Димовсмоктувач (димосос) - спеціальний димовидаляючий пристрій, призначений, в основному, для видалення продуктів горіння (диму) із приміщень і подачі свіжого повітря.

Сучасний будинок важко уявити без тепла і гарячої води. Навіть якщо будинок обігрівається електрикою, то в більшості випадків установлюються системи димовидалення, димоходи. З наближенням опалювального сезону зростає попит на димососи - обладнання для систем опалення (котлів, печей, камінів та ін.)

Використання димососів

Вентилятор-димосос використовується в піролізних і твердопаливних котлах, при монтажі димоходів для печей, камінів та саун. Також його рекомендують установити в разі недостатньої тяги між котлом і димарем.

В багатоквартирних будинках, навчальних та дошкільних закладах, лікарнях опалення, в основному, здійснюється за допомогою котелень. Щоб забезпечити безперебійне функціонування котелень в опалювальний сезон підготовчі та ремонтні роботи тепломереж, котелень, систем водопостачання та водовідведення розпочинають заздалегідь.

Особливу увагу слід приділити протипожежній безпеці. Часто при неправильній експлуатації опалювальних пристроїв на внутрішній поверхні димоходів осідають продукти згоряння – сажа. Вона з часом накопичується і може навіть призвести до пожежі.

Як повідомляли ЗМІ, в лютому 2012р. в котельні теплосилового цеху ММК ім. Ілліча м.Маріуполь Донецької обл. через зупинку димовсмоктувача доменний газ потрапив в котельню. В результаті загинули 3 людини, 8 постраждали. Димовсмоктувач припинив роботу через раптове відключення електропостачання.

В сучасних умовах велику увагу слід приділяти ефективному використанню та пошуку оптимальних рішень для систем опалення. Вибираючи димосос, у першу чергу слід звернути увагу на його надійність і безпеку.

Електро-Захід пропонує димососи Д 3,5, ДН 6,3, ДН 8, ДН 10 та ін.

facebook twitter

http://elektrozahid.com.ua/uk/news/531-dymosos.html

Попередні статті